Vydávání věcí z kapsářů

Vážení rodiče,

ve dnech 9.-11.6. 2020 (Út, St, Čt) od 12:30 do 16:30 hodin. si můžete přijít pro věci Vašich dětí. Rodiče dětí, které již v září nenastoupí si proti podpisu převezmou poměrnou část II.pololetí z NABU. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, domluvte si náhradní na tel. čísle 774 137 148.

Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení budou k osobnímu vyzvednutí dne 1. a 2. 6. 2020 mezi 15. - 17. hodinou, žádáme Vás o dodržení veškerých hygienických opatření.  V případě, že se nemůžete dostavit, kontaktujte mateřskou školu telefonicky nebo e-mailem, osobně dohodneme náhradní variantu sdělení výsledků.

Termín informační schůzky pro rodiče přijatých dětí: 17. 6. 2020 od 16. 00 na zahradě mateřské školy za dodržení veškerých hygienických opatření.

Nahlášení docházky

Žádáme rodiče o nahlášení nástupu dítěte/ odhlášení dítěte při obnovení provozu. Oznámit můžete telefonicky v dopoledních hodinách (241405891, 774137148 - i SMS) nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nástup/ odhlášení nám prosím sdělte do 20. 5. 2020.

Děti, které nebudou do mateřské školy docházet ani jeden den v měsíci, jsou automaticky zproštěny školného, žádost není třeba podávat.

Pravidla provozu od 25.5.

PRAVIDLA PRO PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY

OD 25. 5. 2020

• Provoz mateřské školy bude zahájen 25. 5. 2020.
  • Zákonní zástupce musí podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámit se s vymezením rizikových skupin. Pokud zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude vstup dítěti do mateřské školy umožněn. ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ přinesete v den nástupu do školky. FORMULÁŘ ZDE:Čestné_prohlášení_při_nástupu_do_MŠ.docx
  • Při cestě do školky a ze školky se na děti a doprovod vztahují obecná pravidla chování stanovená vládním opatřením.
  • V areálu školy rodiče dodržují hygienické odstupy 2 m. Pobyt v areálu školy rodiče omezí na nejkratší možnou dobu.
  • V prostorách školky děti a pedagogičtí pracovníci nemusí nosit roušky, každé dítě bude mít z domova k dispozici jednu roušku pro případ náhlého výskytu onemocnění v mateřské škole.
  • Doprovod do tříd MŠ nevstupuje – dítě předává pedagogickému pracovníku u vstupu do třídy, starší děti vchází do tříd zcela samostatně.
  • Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do školky vstoupit (děti ani doprovod!), dítě jevící zdravotní komplikace nebude do školky přijato. Pokud bude dítě vykazovat některý z možných příznaků COVID-19, bude umístěno do izolace a zákonný zástupce je povinen jej bezodkladně vyzvednout. O podezření bude informována spádová hygienická stanice.
  • Rodiče musí být k dispozici na kontaktním telefonu po celou dobu pobytu dítěte v mateřské škole.
  • Denní stravování bude zajištěno, dodržována budou zpřísněná hygienická opatření.
  • Ve školce bude zajištěna zvýšená desinfekce.
  • Dítě nesmí do školky vnášet vlastní hračky.
  • Aktivity v průběhu dne budou v maximální míře přesouvány na zahradu školy.
  • Žádáme rodiče, aby zvážili přítomnost dítěte v mateřské škole vzhledem ke zdravotnímu stavu dítěte či rodinných příslušníků, k přítomnosti seniorů v rodině atd., s ohleduplností k personálu mateřské školy.
  • Ředitelka mateřské školy v souladu s rozhodnutím Rady MČ Praha 4 o obnovení provozu mateřských škol doporučuje s přihlédnutím k mimořádné situaci, aby do provozu mateřské školy byly zařazeny děti zákonných zástupců, jejichž osobní přítomnost na pracovišti je nezbytná.

UPOZORNĚNÍ

VŠECHNY KULTURNÍ AKCE A ZÁJMOVÉ KROUŽKY BYLY DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU ZRUŠENY.

<< Červenec 2020 >>

Informace - platby

MŠ BoTa
pracoviště Na Bučance 5